Biotrue OneDay 30 szt
47,49  51,99  cena obniżona: promocja cenowa na produkt

Moc: Ilość:
wysyłka 24 godziny

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (Konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na w naszym sklepie, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@soczewkiplyny.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:

WJC Wiktor Jakubowicz
Marymocnka 63
01-802 Warszawa

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty  [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Adres: [adres kupującego]

Data: [data odstąpienia od umowy]

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue ONEday

Jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue ONEday firmy Bausch and Lomb to soczewki, których budowa opiera się o naturalne środowisko ona i jest dopasowana do warónków jakie panują na powierzchni oka. Dzięki temu zapeniają komfort przez cały dzień. Duża zawartość wody oraz odpowiednia przepuszczalność tlenu powodują, że soczewki są praktycznie niewyczuwalne na oku.

HyperGel

Torząc soczewki Biotrue OneDay inżynierowie wykorzystali wysoką wydajność materiału HyperGel, który jest połączeniem właściwości hydrożelu z hydrożelem sylikonowym co daje wysoka zawartość wody i wysoką tlenotransmicyjność. Zawartości wody to 78%, co odpowiada procentowej zawartości wody w rogówce.

Filtr UV

Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday zawierają także filtry UV, które częściowo chronią oczy przed promieniowaniem UVA i UVB. Należy pamiętać, że nawet soczewki kontaktowe z filtrem UV nie mogą w pełni zastąpić okularów przeciwsłonecznych, ponieważ nie zakrywają całej powierzchni oka.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane