Dailies Total 1 30 szt
104,99 PLN

Moc: Ilość:
wysyłka od 24h

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (Konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na w naszym sklepie, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@soczewkiplyny.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:

WJC Wiktor Jakubowicz
Marymocnka 63
01-802 Warszawa

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty  [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Adres: [adres kupującego]

Data: [data odstąpienia od umowy]

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
 

Dailies Total 1

Informacje o produkcie:

Najnowsze jednodniowe soczewki firmy Alcon Dailies Total 1 to soczewki jednodniowe. Silikonowo-hydrożelowa konstrukcja Delefilcon A sprawia, że produkt jest miękki i elastyczny. Wykorzystanie technologii SmarTears odpowiada za stabilizację warstwy lipidowej co znacząco wpływa na redukcję suchości oczu spowodowana noszeniem soczewek. Dodatkowo soczewki Dailies Total One są jedynymi soczewkami na rynku, które mają Gradient Uwodnienia, czyli zmianę uwodnienia. W strefie wewnętrznej uwodnienie wynosi 33% a na powierzchni od 80, nawet do 100%. Dodatkową zaleta tej technologii jest wysoka tlenoprzepuszczalność, nawet do 6 razy wyższa niż u wiodących  soczewek jednodniowych. Kolejnym systemem wykorzystanym w tym produkcie jest LightStream  Technology. Polega on na wykorzystaniu obróbki plazma w trakcie procesu produkcji. Metota ta sprawila, że powierzchnia soczewki jest niewiarygodnie gładka co zapobiega osadzaniu się brudu i nalotów białkowych. Użytkownicy soczewki Dailies Total One  zgodnie przyznają, że jest to najlepsza soczewka jaką kiedykolwiek nosili i jest zupełnie niewyczuwalna na oku przez cały dzień. A opcja jednorazowej soczewki jest najzdrowszą formą noszenia soczewek.

Polecana dla:

  • Każdego, kto uprawia sport ceni sobie komfort i ostrość widzenia, również dla osób z zespołem suchego oka

 

  Cechy produktu:

  • Producent: Alcon

  • Materiał: Delefilcon A

  • DIA(średnica): 14,1 mm

  • BC(promień krzywizny): 8,5

  • Uwodnienie: od 33% do 80%

 

Opakowanie zawiera 30 sztuk soczewek jednej mocy.


W swojej ofercie posiadamy też opakowania 90 sztukowe w korzystnej cenie:

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane