Clariti 1 Day 30 szt
71,99 PLN

Moc: Ilość:
wysyłka od 24h

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (Konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na w naszym sklepie, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@soczewkiplyny.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:

WJC Wiktor Jakubowicz
Marymocnka 63
01-802 Warszawa

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty  [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Adres: [adres kupującego]

Data: [data odstąpienia od umowy]

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Clariti 1 Day - nowoczesne jednodniowe soczewki sylikonowo-hydrożelowe

Clariti 1 Day zapewniają wygodę jaką dają soczewki jednodniowe przy jdneoczesnej wysokiej przepuszczalności tlenu. Wysokie uwodnienie (56%)  oraz zostosowana techonogia WetLok zapewniają idelane nawilżenie soczewki przez cały dzień. Technologia WetLok zastsowana w soczewkach Clariti 1 Day powoduje, że powieszchnia soczewki staje się hydrofilna i wiąże wilgoć.

Ponadto soczewka Clariti 1 Day ma konstrukcję asferyczną co zapobiega aberracją oraz poprawia widzenie przy gorszym oświetleniu. Dodatkowo zaoroglona kawędź soczewki zwiększa komfort jej użytkowania

Moce od -0,75 do -6,00 wysyłamy w 24 godziny. Pozostałe moce do 4 dni roboczych.

 
   
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane