Acuvue Oasys 1-Day 30 szt
105,00 PLN

Moc: Ilość:
wysyłka od 24 godzin

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (Konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na w naszym sklepie, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@soczewkiplyny.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:

WJC Wiktor Jakubowicz
Marymocnka 63
01-802 Warszawa

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty  [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Adres: [adres kupującego]

Data: [data odstąpienia od umowy]

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Acuvue Oasys 1-Day Hydraluxe

Informacje o produkcie:

Acuvue Oasys 1 Day Hydraluxe to soczewki jednodniowe firmy Johnson&Johnson. Producent zastosował w niej technologię Hydraluxe czyli Technologię Zintegrowanej Łzy, która imituje właściwości prawdziwych łez. System wykorzystany w Acuvue Oasys zapewnia stabilność filmu łzowego przez co pozytywnie wpływa  na gładkość i nawilżenie soczewki. Silikonowo-hydrożelowy materiał Senofilcon A sprawia, że konstrukcja jest bardzo miękka i elastyczna. Dodatkowo dla zwiększenia wygody użytkowania, firma Johnson&Johnson powiększyła średnicę oraz sferę optyczną w swoim produkcie, co pozwala na jeszcze lepszą jakość i ostrość widzenia, szczególnie w trudnych warunkach oświetleniowych. Acuvue Oasys to jedne z niewielu soczewek, które mają filtr UVA i UVB. Kolejnym aspektem wpływającym w  dużej mierze na zdrowie oczu użytkownika jest wysoka transmisyjność tlenu. Dużą zaletą zwłaszcza dla osób początkujących, jest umieszczony przez producenta znacznik stron (123) oraz lekko niebieskie zabarwienie, które w znaczący sposób ułatwia poprawne założenie soczewki na oko.


Opakowanie zawiera 30 sztuk soczewek jednej mocy.

 

Polecana dla:

  • osób aktywnych, uprawiających sport oraz ceniących sobie komfort noszenia soczewek kontaktowych przez cały dzień.

 

Cechy produktu:

Producent: Johnson&Johnson

Materiał: Senofilcon A

DIA(średnica): 14,3 mm.

BC(promień krzywizny): 8,5

Uwodnienie: 38%

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane