Płyn Horien 500 ml
20,99 PLN
Ilość
wysyłka od 24h

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (Konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na w naszym sklepie, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@soczewkiplyny.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:

WJC Wiktor Jakubowicz
Marymocnka 63
01-802 Warszawa

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty  [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Adres: [adres kupującego]

Data: [data odstąpienia od umowy]

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych  HORIEN MULTI-PURPOSE SOLUTION zapewnia kompleksową ochronę miękkim soczewkom kontaktowym oraz wysoki komfort w trakcie ich użytkowania.
Pozwala na długie noszenie soczewek, ponieważ posiada składniki wpływające korzystnie nie tylko na samą soczewkę, ale także na oczy pacjenta.

Pełna dezynfekcja szkieł z płynem HORIEN MULTI-PURPOSE SOLUTION trwa 6 godzin, ale płyn umożliwia też szybkie czyszczenie poprzez spłukiwanie soczewki. Niewątpliwie dodatkową zaletą płynu do pielęgancji soczewek kontaktowych HORIEN MULTI-PURPOSE SOLUTION  jest fakt, że usuwa on osady białkowe zgromadzone na soczewce, bez konieczności jej pocierania.  W ten sposób można świetnie odświeżyć soczewkę, zapewniając sobie komfort na dłużej.

HORIEN MULTI-PURPOSE SOLUTION to idealne rozwiązanie dla Ciebie .
Opakowanie  płynu zawiera 500 ml płynu i pojemnik na soczewki.
 
Data ważności: minimum rok od daty zakupu
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane