Aosept plus Hydraglyde 360 ml
42,99 PLN
Ilość
wysyłka od 24h

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (Konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na w naszym sklepie, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@soczewkiplyny.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:

WJC Wiktor Jakubowicz
Marymocnka 63
01-802 Warszawa

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty  [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Adres: [adres kupującego]

Data: [data odstąpienia od umowy]

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Płyn AOSept Plus with Hydraglyde 360 ml przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.
 

Płyn AOSept Plus with Hydraglyde jest to płyn oksydacyjny bazujący na wodzie utlenionej z potrujnym systemem oczyszczania, który odrywa zanieczyszczenia, usuwa osady oraz dogłębnie dezynfekuje. Niewielkie stężenie wody utlenionej zabija drobno ustroje, a dzięki specjalnemu pojemniczkowi woda utleniona zostaje zneutralizowana już po 6 godzinach. Specjalna formuła Hydraglyde pokrywa soczewki dając wyższy komfort użytkowania przez cały dzień.
 

Płyn AOSept Plus with Hydraglyde jest szczególnie polecany dla osób z alergiami, ponieważ nie zawiera konserwantów i po znautralizowaniu wody utlenionej (6 godzin w pojemniczku) jest delikatny dla oczu.
 

POJEMNICZEK DOŁĄCZONY DO PŁYNU MOŻE BYĆ UŻYWANY TYLKO Z AOSEPT PLUS WITH HYDRAGLYDE!!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane